KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16915095
nr 1691 5095
Oidentifierad konstnär. Signerad Lård, parkmotiv. Olja på duk, 37x40 cm, yttermått inklusive ram: 48x52 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 31 mars 2025
kl 18:49:25
26/3 16:41:10
100 kr
31/3 09:07:30